Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SED - TSB 8:2 - Zlomená série

04.10.2021 | Milan Pešek

Série nelichotivých výsledků a bídných výkonů provázela sedlecké fotbalisty v posledních třech kolech soutěže. Tuto bilanci chtěli sedlečtí zvrátit na domácím trávníku proti fotbalistům B týmu Trhových Svinů. Nicméně sestava domácího celku opět nebyla zdaleka kompletní a na lavičce byli připraveni pouze dva fotbalisté.

8. kolo | Sobota 02.10.2021, 16:00
 

SK Sedlec - TJ Spartak Trhové Sviny B

8:2

5:0

Branky: 8. Zíka (Reindl), 19. Ma. Pešek (Reindl), 28. Reindl (Koňarík), 34. Koňarík (Peterka), 42. Koňarík (Zíka), 66. Reindl (Koňarík), 78. Reindl (Voráček), 89. Reindl (Zíka)


Rozhodčí: Syrovátka - Frček, Nikodem

Diváci: 70

SK Sedlec: Král - Samohejl, Koch, Ma. Pešek, Bašar - Mi. Pešek (71. Voráček), Zíka, Hudec, Koňarík, Peterka (83. Hanzal) - Reindl

TJ Spartak Trhové Sviny B: Krauskopf - Kaprál, Smoleň, Tůma, Borek (46. Baštýř), Pavel, Brožka, Popovič, Šafránek, Rolínek (71. Graňo), Tuscher (83. Němec)

Komentář
 
 
 

Hned na začátku zápasu domácím fanouškům zatrnulo v podobě lehké malé domů Martina Peška, u které byl ovšem domácí brankář Král dříve než hostující útočník. Poté již sedlečtí vlétli do zápasu, tak, jak si předem řekli, aktivně a s chutí napravit předchozí nezdary. V 8. minutě se poprvé změnilo skóre utkání. Reindl našel přihrávkou ve vápně kapitána Jaroslava Zíku, který poprvé rozvlnil síť hostující branky – 1:0. V minutě 19. přišla standardní situace za velkým vápnem, Milan Pešek rozehrál po zemi, Reindl v malém vápně míč jen patou prodloužil na úplně osamoceného Martina Peška a ten pohodlně skóroval – 2:0. Ještě větší klid na domácí kopačky přinesla minuta dvacátáosmá, Koňarík hlavou prodloužil míč, hostující stopeři a brankář se nedomluvili, u míče tak byl nejrychleji sedlecký útočník David Reindl, obešel brankáře a do prázdné branky upravil stav zápasu na – 3:0. Hostující B tým Trhových Svinů toho v prvním poločase moc nepředvedl, i nadále to byli domácí, kteří se kombinační hrou dostávali do šancí. V třicátéčtvrté minutě se na pravé straně uvolnil domácí záložník Peterka, před brankářem přihrál míč na vápno Lukáši Koňaríkovi a ten opět do odkryté klece skóroval – 4:0. Vydařený domácí poločas skončil ještě jednou brankou, Pešek dostal přihrávku na křídlo, míč vrátil zpět Zíkovi, který uličkou našel opět Lukáše Koňaríka, ten tváří v tvář přehodil brankáře hostů Krasukopfa – 5:0. Tímto stavem se šlo do kabin.

 S vědomím vysokého vedení domácí nechtěli polevit, ale opak byl pravdou. V druhém poločase se již hosté dostali daleko více do hry a odměnou jim byla branka v minutě padesátédeváté. Rychle vhozený aut, míč do vápna na útočníka Vojtěcha Pavla, který poslal balon pod břevno sedlecké branky – 5:1. Domácí mají ovšem v sestavě rychlonohého Davida Reindla a to se v druhém poločase naplno projevilo, v minutě šedesátéšesté jej přihrávkou do úniku vyslal Koňarík a David Reindl střelou vedle brankáře upravil skóre na – 6:1. Hattrick dokonal David Reindl v minutě sedmdesátéosmé a to po přihrávce mladíka sedleckého týmu Ondřeje Voráčka – 7:1. Ke slovu se dostali také hosté a to konkrétně kapitán Jiří Tůma, ten čtyři minuty před koncem napřáhl za vápnem a byla z toho pěkná branka – 7:2. Tečku ovšem zaznamenal sedlecký útočník David Reindl, velmi dobrý výkon korunoval, po přihrávce kapitána Zíky, svou čtvrtou trefou v zápase a zastavil tak počitadlo na stavu 8:2.

Aktuální články
ROB - SED 4:0 - Na body nebylo

Pohled na tabulku před duelem v Roudném napovídal, že Sedlec nečeká nic lehkého. Přesto se Sedlečtí na venkovní utkání vypravili s...

 
SED - FRY 3:0 - S nulou vzadu

Sedlec po debaklu z pohraničí z posledního kola si chtěl spravit chuť na domácí půdě proti Frymburku. Domácí však neměli nikoho na...

 
DDV - SED 7:2 - Domácí jasně lepší

V dalším kole soutěže vyrazili sedlečtí fotbalisté do Dolního Dvořiště. Kromě tří fotbalistů měl trenér Šindelář kompletní kádr...

 
HRD - SED 9:0 - Pořádná ostuda
 
SED - ZLK 1:6 - Domácí debakl
 
SED - VĚT - 2:3 - Bez chuti
 
BNV - SED 2:2 - Venku opět remíza
 
SED - LOU 5:1 - Zasloužená výhra
 
CHV - SED 2:2 - Po nadějném začátku bod
 
SED - DRT 2:1 - Úspěšná premiéra
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.10.2021, 15:30
TJ Malše Roudné B - SK Sedlec
4:0 (0:0)
 
Muži A | Sobota 30.10.2021, 14:00
SK Sedlec - SK Mladé
 
 
SK Sedlec - kontakt: mistostarosta(zavináč)sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera(zavináč)esports.cz RSS