Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Historie 2000-2010

2009-10

Okresní přebor

 1. Srubec                        19 2  5 72:47 59
 2. Dolní Bukovsko                16 2  8 73:42 50
 3. Hluboká nad Vltavou B         15 2  9 52:36 47
 4. Lokomotiva České Budějovice B 13 2 11 63:64 41
 5. Roudné B                      11 6  9 55:47 39
 6. Nové Hrady                    11 5 10 58:53 38
 7. Lišov B                       11 3 12 46:62 36
 8. Horní Stropnice               11 3 12 53:50 36
 9. Týn nad Vltavou B             10 5 11 54:49 35
10. Sedlec                        10 5 11 50:60 35
11. Hrdějovice B                  10 3 13 46:49 33
12. Nemanice                       9 4 13 63:59 31
13. Římov                          6 7 13 36:57 25
14. Mokré                          4 3 19 40:86 15

Střelci:
15 Václav Šindelář
 8 Radek Jodl
 7 Jaroslav Zíka
 4 Petr Brenkus
 3 Lukáš Hovorka
   Václav Růžička
 2 Jiří Jodl
   Jan Zíka
 1 David Mičan
   David Reindl
   Vojtěch Reitinger
   Miroslav Ruso
   Josef Tlamsa

2008-09

Okresní přebor

 1. Borovany                      20 3  3 100:35 63
 2. Srubec                        17 3  6  80:41 54
 3. Hrdějovice B                  12 4 10  50:37 40
 4. Týn nad Vltavou B             10 6 10  55:49 36
 5. Mokré                         10 6 10  46:60 36
 6. Sedlec                        10 4 12  53:77 34
 7. Nové Hrady                     9 6 11  39:50 33
 8. Lokomotiva České Budějovice B 10 2 14  47:60 32
 9. Nemanice                       8 8 10  45:55 32
10. Roudné B                       9 5 12  52:57 32
11. Římov                          8 7 11  34:46 31
12. Lišov B                        9 4 13  44:57 31
13. Hluboká nad Vltavou B          9 3 14  47:54 30
14. Akra České Budějovice          7 7 12  36:50 28

Střelci:
13 Václav Vávra
10 Václav Šindelář
 5 Petr Brenkus
   Lukáš Hovorka
 4 Radek Jodl
   Vojtěch Reitinger
   Tomáš Švec
 2 Milan Bálek
   Jiří Jodl
   Jaroslav Zíka
 1 Jan Zíka

2007-08

Okresní přebor

 1. Ledenice              18 5  3 58:23 59
 2. Borovany              16 6  4 90:32 54
 3. Hrdějovice B          15 6  5 50:35 51
 4. Srubec                13 8  5 47:36 47
 5. Nové Hrady            14 3  9 67:47 45
 6. Týn nad Vltavou B     13 5  8 58:47 44
 7. Nemanice              11 2 13 46:42 35
 8. Sedlec                 9 4 13 47:53 31
 9. Lišov B                9 3 14 39:51 30
10. Hluboká nad Vltavou B  8 4 14 38:48 28
11. Mokré                  7 7 12 34:58 28
12. Akra České Budějovice  7 4 15 28:53 25
13. Štěpánovice            4 7 15 32:69 19
14. Včelná                 4 4 18 29:69 16

Střelci:
14 Tomáš Kučera
 7 Jiří Jodl
 6 Václav Šindelář
 4 Radek Jodl
 3 Vojtěch Reitinger
 2 Jan Zíka
 1 Jiří Bedlivý
   Jan Ficl
   Lukáš Hovorka
   Lukáš Kácal
   Petr Koberna
   David Mičan
   Jan Pavlíček
   Pavel Reindl
   Tomáš Švec
   Josef Tlamsa
   Jaroslav Zíka

III. třída

 1. Olešník B               19 2  5 73:19 59
 2. Vltava České Budějovice 16 8  2 47:17 56
 3. Jankov C                14 3  9 51:41 45
 4. Lipí                    13 5  8 61:49 44
 5. Planá                   12 5  9 49:43 41
 6. Pištín                  12 4 10 41:40 40
 7. Boršov nad Vltavou      11 6  9 54:45 39
 8. Dubné                   11 5 10 43:41 38
 9. Černý Dub               10 2 14 41:56 32
10. Vrábče                   7 6 13 42:55 27
11. Dívčice                  8 2 16 32:44 26
12. Dříteň B                 7 4 15 43:63 25
13. Strýčice                 7 4 15 40:79 25
14. Sedlec B                 6 2 18 42:67 20

Střelci:
10 Václav Růžička
 5 Radek Jodl
 4 Jan Anderle
   Vojtěch Reitinger
   Václav Šindelář
 2 Jiří Ferebauer
   Tomáš Kučera
   Jan Růžička
   Josef Tlamsa
   Jan Zíka
 1 Jiří Krejčí
   Jan Pavlíček
   Pavel Reindl
   Tomáš Švec

2006-07

Okresní přebor

 1. Jankov B                      17 4  5 70:36 55
 2. Borovany                      16 4  6 55:26 52
 3. Týn nad ltavou B              15 5  6 63:44 50
 4. Ledenice                      13 6  7 46:35 45
 5. Akra České Budějovice         12 3 11 48:48 39
 6. Nemanice                      11 3 12 55:55 36
 7. Sedlec                        10 3 13 50:47 33
 8. Hluboká nad Vltavou B          9 6 11 48:52 33
 9. Hrdějovice B                   9 5 12 39:44 32
10. Štěpánovice                    9 4 13 48:55 31
11. Nové Hrady                     9 3 14 48:63 30
12. Srubec                         8 5 13 38:64 29
13. Horní Stropnice                7 8 11 36:50 29
14. Lokomotiva České Budějovice B  5 5 16 35:60 20

Střelci:
23 Tomáš Kučera
 5 Jan Pavlíček
 4 Jaroslav Zíka
 3 Jan Anderle
   Jiří Jodl
   Radek Jodl
   Vojtěch Reitinger
 1 Jiří Bedlivý
   Daniel Holcepl
   Lukáš Koňarík
   Pavel Kubaško
   Miroslav Trávníček

III. třída

 1. Mokré                   20 3  3 75: 28 63
 2. Planá                   18 2  6 73: 41 56
 3. Dubné                   15 7  4 56: 27 52
 4. Vltava České Budějovice 13 3 10 51: 39 42
 5. Pištín                  13 2 11 60: 51 41
 6. Dívčice                 13 1 12 60: 41 40
 7. Černý Dub               12 3 11 61: 52 39
 8. Lipí                    12 3 11 64: 58 39
 9. Sedlec B                10 3 13 46: 69 33
10. Dříteň B                10 3 13 49: 62 33
11. Vrábče                   8 7 11 55: 49 31
12. Boršov nad Vltavou       8 4 14 59: 62 28
13. Strýčice                 5 3 18 40: 87 18
14. Temelín                  2 2 22 32:115  8

Střelci:
8 Jan Zíka
7 Lukáš Koňarík
5 Vojtěch Reitinger
4 David Mičan
  Václav Růžička
3 Karel Vlásek
2 Jan Anderle
  Petr Bedlivý
  Jan Růžička
  Jaroslav Zíka
  Josef Tlamsa
1 Lukáš Kácal
  Vlastimil Kozel

2005-06

Okresní přebor

 1. Slavia České Budějovice       23 3  0 89:23 72
 2. Jankov B                      15 4  7 81:40 49
 3. Srubec                        15 3  8 63:48 48
 4. Ledenice                      15 2  9 46:30 47
 5. Hluboká nad Vltavou B         13 2 11 56:50 41
 6. Lokomotiva České Budějovice B 11 5 10 54:52 38
 7. Týn nad Vltavou B             10 5 11 38:41 35
 8. Nemanice                       9 7 10 47:59 34
 9. Sedlec                        10 3 13 56:57 33
10. Štěpánovice                   10 3 13 49:60 33
11. Hrdějovice B                   8 6 12 33:49 30
12. Nové Hrady                     8 1 17 57:75 25
13. Pištín                         5 4 17 36:67 19
14. Lišov B                        6 0 20 34:88 18

Střelci:
24 Tomáš Kučera
11 Vojtěch Reitinger
 5 Jan Pavlíček
 4 Václav Růžička
   Jaroslav Zíka
 2 Jan Anderle
   Jiří Jodl
 1 Jiří Bedlivý
   Daniel Holcepl
   Pavel Kubaško
   Jan Růžička

III. třída

 1. Borovany                22 2  2 82:24 68
 2. Vltava České Budějovice 13 7  6 49:34 46
 3. Rudolfov B              11 9  6 50:38 42
 4. Dubné                   12 4 10 32:30 40
 5. Borek                   11 5 10 40:41 38
 6. Nové Hodějovice          9 9  8 50:44 36
 7. Boršov nad Vltavou      10 6 10 56:63 36
 8. Dolní Bukovsko           9 4 13 45:46 31
 9. Kamenný Újezd B          8 7 11 50:60 31
10. Lipí                     7 8 11 34:43 29
11. Roudné B                 7 8 11 31:49 29
12. Sedlec B                 7 6 13 51:64 27
13. Chrášťany                6 8 12 43:48 26
14. Akra České Budějovice B  5 7 14 36:65 22

Střelci:
9 Jan Zíka
8 Václav Růžička
6 Jaroslav Zíka
5 Jiří Bedlivý
  Vojtěch Reitinger
  Karel Vlásek
3 Lukáš Koňarík
2 Jan Anderle
  Daniel Holcepl
  Jiří Krejčí
  Jaroslav Slabší
  Josef Tlamsa
1 Jiří Ferebauer

2004-05

Okresní přebor

 1. Mladé                         19 4  3 86:35 61
 2. Ledenice                      16 6  4 53:25 54
 3. Hluboká nad Vltavou B         16 2  8 61:43 50
 4. Sedlec                        12 7  7 53:41 43
 5. Týn nad Vltavou B             11 6  9 52:40 39
 6. Lišov B                       10 2 14 50:57 32
 7. Nemanice                       8 8 10 45:47 32
 8. Nové Hrady                     9 5 12 51:64 32
 9. Lokomotiva České Budějovice B  9 4 13 39:44 31
10. Srubec                         8 6 12 34:52 30
11. Štěpánovice                    7 8 11 40:46 29
12. Hrdějovice B                   7 8 11 33:46 29
13. Pištín                         7 7 12 42:62 28
14. Akra České Budějovice B        3 7 16 29:66 16

Střelci:
10 Václav Šindelář
 9 Tomáš Kučera
 7 Václav Růžička
 6 Jiří Bedlivý
   Vojtěch Reitinger
 4 Jan Anderle
 3 Milan Bláha
   Jiří Jodl
 2 Jaroslav Zíka
 1 Vladimír Boček
   Ladislav Štohanzl
   Karel Vlásek

IV. třída

 1. Vltava České Budějovice 19 4  3 75:26 61
 2. Sedlec B                15 7  4 76:40 52
 3. Úsilné                  15 4  7 49:32 49
 4. Temelín                 14 6  6 63:43 48
 5. Dívčice                 13 4  9 59:37 43
 6. Neplachov               12 7  7 46:34 43
 7. Pištín B                12 6  8 53:45 42
 8. Strýčice                11 5 10 58:49 38
 9. Dříteň B                11 4 11 57:51 37
10. Ševětín B               11 2 13 50:57 35
11. Nemanice B               9 4 13 42:50 31
12. Dolní Bukovsko B         6 6 14 30:55 24
13. Drahotěšice              1 3 22 21:96  6
14. Chrášťany B              1 2 23 28:92  5

Střelci:
20 Jan Zíka
10 Jaroslav Zíka
 9 Karel Vlásek
 5 Jan Růžička
   Petr Zíka
 3 Jiří Bedlivý
   Vojtěch Reitinger
   Jaroslav Slabší
   Petr Švingelbauer
 2 Tomáš Kučera
   Václav Růžička
   Josef Tlamsa
 1 Vladimír Boček
   František Hanzal
   Jiří Sukdol
   František Švingelbauer
   Miloslav Voráček

2003-04

III. třída

 1. Sedlec                  17 3  4 70:27 54
 2. Boršov nad Vltavou      16 3  5 51:29 51
 3. Planá                   15 4  5 64:34 49
 4. Rudolfov B              12 4  8 45:44 40
 5. Jankov B                10 5  9 53:61 35
 6. Chrášťany               10 3 11 45:48 33
 7. Dubné                    8 5 11 31:40 29
 8. Roudné B                 8 4 12 33:43 28
 9. Dolní Bukovsko           8 4 12 34:40 28
10. Dobrá Voda B             8 3 13 44:54 27
11. Olešník B                7 6 11 37:48 27
12. Nové Hodějovice          7 5 12 38:53 26
13. Vltava České Budějovice  2 7 15 30:54 13
14. Zliv B             odstoupila ze soutěže

Střelci:
17 Václav Růžička
16 Václav Šindelář
15 Vojtěch Reitinger
 6 Tomáš Kučera
 5 Milan Bláha
 4 Jaroslav Zíka
 3 Jan Zíka
   Karel Vlásek
 1 Jan Anderle
   Vladimír Boček
   Jiří Bedlivý

IV. třída

 1. Borek                     19 5  2 78: 34 62
 2. Sedlec B                  18 4  4 66: 33 58
 3. Neplachov                 15 4  7 53: 27 49
 4. Úsilné                    14 5  7 77: 44 47
 5. Netolice B                14 2 10 69: 35 44
 6. Strýčice                  13 5  8 67: 53 44
 7. Ševětín B                 13 2 11 49: 45 41
 8. Dříteň B                  10 4 12 46: 55 34
 9. Dívčice                    8 7 11 33: 30 31
10. Dolní Bukovsko B           8 5 13 39: 55 29
11. Temelín                    8 3 15 32: 48 27
12. Chrášťany B                7 2 17 32: 62 23
13. Vltava České Budějovice B  6 4 16 37: 53 22
14. Drahotěšice                3 0 23 24:128  9

Střelci:
13 Karel Vlásek
10 Václav Šindelář
 8 Jan Anderle
 5 Jan Zíka
   Petr Zíka
 4 František Švingelbauer
   Václav Růžička
   Tomáš Kučera
 3 Petr Švigelbauer
 2 Vojtěch Reitinger
   Josef Tlamsa
 1 Jan Růžička
   Petr Bedlivý
   Jaroslav Zíka
   Jaroslav Slabší

2002-03

III. třída

 1. Lokomotiva České Budějovice B 16  7  3 59:26 55
 2. Hrdějovice B                  17  4  5 55:35 55
 3. Sedlec                        16  6  4 58:30 54
 4. Boršov                        15  5  6 53:29 50
 5. Chrášťany                     11 11  4 49:33 44
 6. Dubné                          9  6 11 33:38 33
 7. Olešník B                      9  5 12 45:50 32
 8. Zliv B                        10  1 15 53:60 31
 9. Hodějovice                     7  8 11 40:51 29
10. Vltava České Budějovice        7  6 13 38:46 27
11. Rudolfov B                     7  6 13 33:47 27
12. Roudné B                       8  3 15 36:56 27
13. Strýčice                       6  3 17 39:60 21
14. Mokré                          3 11 12 32:62 20

Střelci:
13 Jan Zíka
   Václav Růžička
   Vojtěch Reitinger
 8 Václav Šindelář
 5 Jaroslav Zíka
 1 Jan Anderle
   Miloslav Voráček
   Petr Bedlivý
   Jiří Bedlivý
   Karel Vojč
   Milan Bláha

IV. třída

 1. Dolní Bukovsko    14 1  3 70:27 43
 2. Žabovřesky        13 4  1 45:19 43
 3. Úsilné            12 1  5 56:23 37
 4. Ševětín B          9 4  5 59:35 31
 5. Dříteň B           8 4  6 45:35 28
 6. Neplachov          7 2  9 41:40 23
 7. Sedlec B           7 2  9 27:41 23
 8. Dívčice            5 3 10 29:32 18
 9. Drahotěšice        2 1 15 19:85  7
10. Temelín            2 0 16 11:65  6

Střelci:
9 Václav Šindelář
6 Václav Růžička
3 Karel Vlásek
2 Radek Kuráž
  Vladimír Boček
  Jan Růžička
1 Jaroslav Zíka
  Petr Švingelbauer
  Jiří Bedlivý

2001-02

IV. třída

 1. Sedlec         13 3  2 53:16 42
 2. Zliv B         12 4  2 59:25 40
 3. Dříteň B       11 4  3 49:25 37
 4. Dívčice        10 2  6 35:23 32
 5. Neplachov       8 5  5 39:20 29
 6. Ševětín B       6 5  7 34:39 23
 7. Žabovřesky      4 5  8 34:34 17
 8. Temelín         3 2 12 21:68 11
 9. Dolní Bukovsko  2 3 12 19:48  9
10. Drahotěšice     0 5 12 11:56  5

Střelci:
18 Václav Růžička
11 Václav Šindelář
10 Jan Zíka
 3 Jiří Krejčí
   Jaroslav Zíka
   Jiří Bedlivý
 2 Miloslav Voráček
 1 Karel Vlásek
   Miroslav Ruso
   Petr Bedlivý
   Radek Kuráž

2000-01

IV. třída


 1. Chrášťany      13 2  3 49:16 41
 2. Sedlec         12 1  5 65:35 37
 3. Ševětín B      12 1  5 31:16 37
 4. Dolní Bukovsko 10 3  5 38:28 33
 5. Neplachov       8 2  8 23:30 26
 6. Žabovřesky      7 3  8 27:26 24
 7. Dříteň B        7 1 10 30:33 22
 8. Dívčice         6 3  9 33:30 21
 9. Temelín         5 1 12 19:55 16
10. Drahotěšice     1 1 16 18:64  4

Střelci:
24 Václav Růžička
13 Jan Zíka
 8 Václav Šindelář
 5 Jaroslav Zíka
 4 Jiří Bedlivý
 3 Petr Zíka
 2 Richard Šindelář
 1 Petr Bedlivý
   Josef Tlamsa
   Robert Čaloun
   Miloslav Voráček

   Jiří Krejčí


Historie 1996-2000

Aktuální články
SED - DRT 1:4 - Na závěr prohra

Poslední zápas podzimní části sezony byl naplánován na druhý listopadový víkend. Sedlec chtěl na domácí půdě potvrdit první venkovní...

 
KUJ - SED 1:2 - Konečně tři body z venku

K dalšímu utkání soutěže vyrazil Sedlec na půdu Kamenného Újezdu. A přesto, že se domácí nachází ve spodních patrech tabulky, tak v...

 
SED - NET 0:0 - Vyhrocené derby bez branek

Derby. Zápas prvního s druhým. Souboj hlasivek fanoušků. I tak by se dalo definovat utkání Sedlce s Netolicemi, které ve finále příliš...

 
ROB - SED 4:3 - Venku opět bída
 
SED - BNV 2:1 - Výhra s odřenýma ušima
 
HRD - SED 2:2 - V hlavní roli hlavní sudí
 
SED - TSB 5:0 - Výsledek lepší než výkon
 
DDV - SED 3:0 - Od hranic s prázdnou
 
SED - ZLK 4:1 - Další domácí výhra
 
SED - VET 3:2 - Povedené utkání s tříbodovým ziskem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 09.11.2019, 14:00
SK Sedlec - TJ Dříteň
1:4 (1:0)
 
Muži B | Neděle 26.05.2019, 15:00
SK Sedlec - FC Nové Hodějovice
2:6 (1:3)
 
 
SK Sedlec - kontakt: mistostarosta(zavináč)sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera(zavináč)esports.cz RSS