Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Historie

2016-17

1. B třída

 1. Sedlec                  21 3  2 72:25 66
 2. Lažiště                 19 3  4 83:27 60
 3. Čkyně                   16 7  3 58:28 55
 4. Sousedovice             16 3  7 56:36 51
 5. Volyně                  15 4  7 56:33 49
 6. Netolice                12 2 12 50:52 38
 7. Strunkovice nad Blanicí 11 2 13 51:61 35
 8. Chelčice                 8 7 11 41:44 31
 9. Lhenice                  8 4 14 41:53 28
10. Stachy                   7 6 13 32:46 27
11. Vlachovo Březí           5 9 12 26:36 24
12. Vacov B                  6 4 16 39:73 22
13. Zliv                     4 4 18 31:72 16
14. Záblatí                  3 4 19 29:79 13

Střelci:
16 Tomáš Kučera
12 Václav Šindelář
 8 Jiří Koch
 7 Jiří Staněk
 6 Milan Pešek
   Jan Tůma
 4 Michal Chromý
 3 Milan Bláha
   Kamil Pekař
 2 Petr Borovka
   Martin Pešek
 1 Jiří Špán
   Jaroslav Zíka
   vlastní

IV. třída


1. Kamenný Újezd B       10 2 0 41:12 32
2. Ševětín B              9 0 3 36:14 27
3. Zborov                 5 2 5 33:25 17
4. Kamenná                5 1 6 25:40 16
5. Radošovice – Strýčice  4 2 6 24:30 14
6. Sedlec B               2 1 9 16:43  7
7. Černý Dub B            1 4 7 11:22  7

Střelci:
 3  Martin Kroupa
    Vojtěch Reitinger
    Jan Zíka
 2  Radek Jodl
    Vladimír Kozel
    Václav Plojhar
 1  vlastní


2015-16

1. B třída

 1. Planá            21 2  3 87:35 65
 2. Nemanice         20 4  2 98:31 64
 3. Lhenice          14 5  7 57:42 47
 4. Sedlec           10 8  8 66:47 38
 5. Trhové Sviny     11 4 11 64:52 37
 6. Frymburk         11 3 12 48:53 36
 7. Dříteň           10 3 13 41:56 33
 8. Vyšší Brod       10 1 15 52:78 31
 9. Kamenný Újezd     9 4 13 48:48 31
10. Netolice          8 6 12 45:60 30
11. Český Krumlov B   9 2 15 52:72 29
12. Zliv              7 8 11 38:63 29
13. Horní Planá       7 4 15 45:84 25
14. Černá v Pošumaví  5 6 15 49:69 21

Střelci:
26 Tomáš Kučera
13 Jan Pavlíček
 5 Milan Bláha
   Kamil Pekař
 4 Martin Peterka
 3 Michal Chromý
   vlastní
 2 Jiří Koch
   Jiří Staněk

 1 Martin Pešek
   David Reindl
   Jiří Špán

IV. třída

 1. Včelná                11 2  1 49:11 35
 2. Boršov nad Vltavou B   8 3  3 39:25 27
 3. Zborov                 7 3  4 41:27 24
 4. Radošovice - Strýčice  7 2  5 37:32 23
 5. Kamenná                4 4  6 24:33 16
 6. Sedlec B               4 3  7 30:42 15
 7. Černý Dub B            3 1 10 20:38 10
 8. Ševětín B              1 4  9 15:47  7


Střelci:
 8 Jan Zíka
 6 Vojtěch Reitinger
 5 Václav Šindelář
 2 Jiří Jodl
   Jan Pavlíček
 1 Lukáš Bašar
   Jiří Bedlivý
   Milan Bláha
   Lukáš Hovora
   Vladimír Kozel
   Jaroslav Zíka
   vlastní

2014-15

1. B třída

 1. Velešín         20  2  4 78:37 62
 2. Trhové Sviny    17  3  6 59:27 54
 3. Nemanice        15  6  5 86:45 51
 4. Planá           16  2  8 59:36 50
 5. Dříteň          14  5  7 60:39 47
 6. Frymburk        14  4  8 54:35 46
 7. Český Krumlov B 10  9  7 50:34 39
 8. Zliv             9  8  9 46:43 35
 9. Sedlec           9  5 12 58:60 32
10. Kamenný Újezd   10  2 14 48:54 32
11. Kaplice B        5  9 12 52:68 24
12. Horní Planá      5  5 16 35:73 20
13. Malonty          4  2 20 23:85 14
14. Křemže           2  2 22 23:95  8

Střelci:
16 Tomáš Kučera
11 Jan Pavlíček
 6 Pavel Reindl
 5 Martin Peterka
   Vojtěch Reitinger
 4 Milan Bláha
 3 Václav Šindelář
 2 Milan Pešek
   Jaroslav Zíka
 1 Petr Borovka
   Jakub Kunzl
   Karel Michalec
   Kamil Pekař

2013-14


1. B třída

 1. Větřní          18  4  4 66:38 58
 2. Dříteň          15  6  5 73:44 51
 3. Sedlec          15  5  6 50:34 50
 4. Nemanice        15  5  6 63:34 50
 5. Frymburk        15  4  7 60:35 49
 6. Český Krumlov B 13  4  9 62:41 43
 7. Horní Planá     12  7  7 70:52 43
 8. Zliv             8  7 11 55:52 31
 9. Kaplice B        8  6 12 43:48 30
10. Kamenný Újezd    9  3 14 47:69 30
11. Lhenice          9  3 14 55:61 30
12. Křemže           7  4 15 29:52 25
13. Vyšší Brod       6  3 17 36:80 21
14. Přídolí          1  1 24 26:95  4


Střelci:
15 Tomáš Kučera
10 David Reindl
 7 Martin Peterka
 4 Václav Šindelář
 2 Lukáš Hovorka
   Karel Michalec
   Jan Pavlíček
   Pavel Reindl
 1 Lukáš Bašar
   Petr Borovka
   Vlastimil Kozel
   Milan Pešek
   Vojtěch Reitinger
   vlastní

2012-13


1. B třída

 1. Netolice       19  4  3 80:29 61
 2. Horní Planá    16  5  5 55:21 53
 3. Frymburk       14  5  7 45:50 47
 4. Lhenice        13  6  7 63:48 45
 5. Vyšší Brod     12  1 13 57:52 37
 6. Zliv           11  4 11 44:53 37
 7. Strunkovice    10  5 11 43:42 35
 8. Lažiště B      10  4 12 37:38 34
 9. Stachy          9  7 10 51:56 34
10. Husinec        10  3 13 45:49 33
11. Sedlec          9  2 15 47:66 29
12. Chelčice        9  1 16 42:66 28
13. Loučovice       5  7 14 39:56 22
14. Vlachovo Březí  5  6 15 36:58 21    

Střelci:
12 David Reindl
 8 Jan Pavlíček
   Václav Šindelář
 3 Jan Janeček
   Jiří Jodl
   Vojtěch Reitinger
 2 Lukáš Hovorka
   Martin Peterka
 1 Lukáš Bašar
   Petr Borovka
   Radek Jodl
   Pavel Kocar
   Tomáš Kučera
   vlastní

2011-12

Okresní přebor

 1. Sedlec                        19 1  6 65:33 58
 2. Planá                         15 5  6 57:33 50
 3. Hluboká nad Vltavou B         13 7  6 58:27 46
 4. Olešnice                      12 5  9 56:44 41
 5. Temelín                       11 4 11 54:61 37
 6. Rudolfov B                    10 4 12 50:51 34
 7. Týn nad Vltavou B             10 4 12 48:56 34
 8. Hrdějovice B                  10 3 13 48:47 33
 9. Lokomotiva České Budějovice B 10 2 14 54:72 32
10. Neplachov                      9 4 13 34:53 31
11. Čtyři Dvory B                  9 4 13 44:58 31
12. Horní Stropnice                8 7 11 52:59 31
13. Nové Hrady                     9 4 13 50:66 31
14. Vltava České Budějovice        6 8 12 27:37 26

Střelci:
11 Tomáš Kučera
   Václav Šindelář
 9 David Reindl
 8 Jan Pavlíček
 7 Jiří Jodl
 6 Lukáš Koňarík
 3 Martin Peterka
   Jan Staněk
 2 Martin Pešek
   Martin Kučera
 1 Vlastimil Kozel
   Jan Zíka
 
2010-11

Okresní přebor

 1. Roudné B                      16 6  4 76:32 54
 2. Dolní Bukovsko                13 7  6 56:26 46
 3. Hluboká nad Vltavou B         14 2 10 53:43 44
 4. Vltava České Budějovice       12 6  8 47:44 42
 5. Týn nad Vltavou B             12 4 10 52:46 40
 6. Nové Hrady                    11 6  9 56:61 39
 7. Hrdějovice B                  11 4 11 58:42 37
 8. Čtyři Dvory                   11 3 12 39:49 36
 9. Lokomotiva České Budějovice B 12 0 14 51:59 36
10. Horní Stropnice               10 5 11 37:46 35
11. Sedlec                         9 4 13 43:56 31
12. Rudolfov B                     7 9 10 46:57 30
13. Nemanice                       9 3 14 42:55 30
14. Lišov B                        5 1 20 39:79 16

Střelci:
18 Václav Šindelář
 5 Jan Zíka
 4 Vojtěch Reitinger
 3 Tomáš Švec
   Jaroslav Zíka
 2 Petr Brenkus
   Lukáš Koňarík
   David Reindl
 1 Jan Anderle
   Radek Jodl
   Martin Peterka
   Jiří Staněk

2009-10

Okresní přebor

 1. Srubec                        19 2  5 72:47 59
 2. Dolní Bukovsko                16 2  8 73:42 50
 3. Hluboká nad Vltavou B         15 2  9 52:36 47
 4. Lokomotiva České Budějovice B 13 2 11 63:64 41
 5. Roudné B                      11 6  9 55:47 39
 6. Nové Hrady                    11 5 10 58:53 38
 7. Lišov B                       11 3 12 46:62 36
 8. Horní Stropnice               11 3 12 53:50 36
 9. Týn nad Vltavou B             10 5 11 54:49 35
10. Sedlec                        10 5 11 50:60 35
11. Hrdějovice B                  10 3 13 46:49 33
12. Nemanice                       9 4 13 63:59 31
13. Římov                          6 7 13 36:57 25
14. Mokré                          4 3 19 40:86 15

Střelci:
15 Václav Šindelář
 8 Radek Jodl
 7 Jaroslav Zíka
 4 Petr Brenkus
 3 Lukáš Hovorka
   Václav Růžička
 2 Jiří Jodl
   Jan Zíka
 1 David Mičan
   David Reindl
   Vojtěch Reitinger
   Miroslav Ruso
   Josef Tlamsa

2008-09

Okresní přebor

 1. Borovany                      20 3  3 100:35 63
 2. Srubec                        17 3  6  80:41 54
 3. Hrdějovice B                  12 4 10  50:37 40
 4. Týn nad Vltavou B             10 6 10  55:49 36
 5. Mokré                         10 6 10  46:60 36
 6. Sedlec                        10 4 12  53:77 34
 7. Nové Hrady                     9 6 11  39:50 33
 8. Lokomotiva České Budějovice B 10 2 14  47:60 32
 9. Nemanice                       8 8 10  45:55 32
10. Roudné B                       9 5 12  52:57 32
11. Římov                          8 7 11  34:46 31
12. Lišov B                        9 4 13  44:57 31
13. Hluboká nad Vltavou B          9 3 14  47:54 30
14. Akra České Budějovice          7 7 12  36:50 28

Střelci:
13 Václav Vávra
10 Václav Šindelář
 5 Petr Brenkus
   Lukáš Hovorka
 4 Radek Jodl
   Vojtěch Reitinger
   Tomáš Švec
 2 Milan Bálek
   Jiří Jodl
   Jaroslav Zíka
 1 Jan Zíka

2007-08

Okresní přebor

 1. Ledenice              18 5  3 58:23 59
 2. Borovany              16 6  4 90:32 54
 3. Hrdějovice B          15 6  5 50:35 51
 4. Srubec                13 8  5 47:36 47
 5. Nové Hrady            14 3  9 67:47 45
 6. Týn nad Vltavou B     13 5  8 58:47 44
 7. Nemanice              11 2 13 46:42 35
 8. Sedlec                 9 4 13 47:53 31
 9. Lišov B                9 3 14 39:51 30
10. Hluboká nad Vltavou B  8 4 14 38:48 28
11. Mokré                  7 7 12 34:58 28
12. Akra České Budějovice  7 4 15 28:53 25
13. Štěpánovice            4 7 15 32:69 19
14. Včelná                 4 4 18 29:69 16

Střelci:
14 Tomáš Kučera
 7 Jiří Jodl
 6 Václav Šindelář
 4 Radek Jodl
 3 Vojtěch Reitinger
 2 Jan Zíka
 1 Jiří Bedlivý
   Jan Ficl
   Lukáš Hovorka
   Lukáš Kácal
   Petr Koberna
   David Mičan
   Jan Pavlíček
   Pavel Reindl
   Tomáš Švec
   Josef Tlamsa
   Jaroslav Zíka

III. třída

 1. Olešník B               19 2  5 73:19 59
 2. Vltava České Budějovice 16 8  2 47:17 56
 3. Jankov C                14 3  9 51:41 45
 4. Lipí                    13 5  8 61:49 44
 5. Planá                   12 5  9 49:43 41
 6. Pištín                  12 4 10 41:40 40
 7. Boršov nad Vltavou      11 6  9 54:45 39
 8. Dubné                   11 5 10 43:41 38
 9. Černý Dub               10 2 14 41:56 32
10. Vrábče                   7 6 13 42:55 27
11. Dívčice                  8 2 16 32:44 26
12. Dříteň B                 7 4 15 43:63 25
13. Strýčice                 7 4 15 40:79 25
14. Sedlec B                 6 2 18 42:67 20

Střelci:
10 Václav Růžička
 5 Radek Jodl
 4 Jan Anderle
   Vojtěch Reitinger
   Václav Šindelář
 2 Jiří Ferebauer
   Tomáš Kučera
   Jan Růžička
   Josef Tlamsa
   Jan Zíka
 1 Jiří Krejčí
   Jan Pavlíček
   Pavel Reindl
   Tomáš Švec

2006-07

Okresní přebor

 1. Jankov B                      17 4  5 70:36 55
 2. Borovany                      16 4  6 55:26 52
 3. Týn nad ltavou B              15 5  6 63:44 50
 4. Ledenice                      13 6  7 46:35 45
 5. Akra České Budějovice         12 3 11 48:48 39
 6. Nemanice                      11 3 12 55:55 36
 7. Sedlec                        10 3 13 50:47 33
 8. Hluboká nad Vltavou B          9 6 11 48:52 33
 9. Hrdějovice B                   9 5 12 39:44 32
10. Štěpánovice                    9 4 13 48:55 31
11. Nové Hrady                     9 3 14 48:63 30
12. Srubec                         8 5 13 38:64 29
13. Horní Stropnice                7 8 11 36:50 29
14. Lokomotiva České Budějovice B  5 5 16 35:60 20

Střelci:
23 Tomáš Kučera
 5 Jan Pavlíček
 4 Jaroslav Zíka
 3 Jan Anderle
   Jiří Jodl
   Radek Jodl
   Vojtěch Reitinger
 1 Jiří Bedlivý
   Daniel Holcepl
   Lukáš Koňarík
   Pavel Kubaško
   Miroslav Trávníček

III. třída

 1. Mokré                   20 3  3 75: 28 63
 2. Planá                   18 2  6 73: 41 56
 3. Dubné                   15 7  4 56: 27 52
 4. Vltava České Budějovice 13 3 10 51: 39 42
 5. Pištín                  13 2 11 60: 51 41
 6. Dívčice                 13 1 12 60: 41 40
 7. Černý Dub               12 3 11 61: 52 39
 8. Lipí                    12 3 11 64: 58 39
 9. Sedlec B                10 3 13 46: 69 33
10. Dříteň B                10 3 13 49: 62 33
11. Vrábče                   8 7 11 55: 49 31
12. Boršov nad Vltavou       8 4 14 59: 62 28
13. Strýčice                 5 3 18 40: 87 18
14. Temelín                  2 2 22 32:115  8

Střelci:
8 Jan Zíka
7 Lukáš Koňarík
5 Vojtěch Reitinger
4 David Mičan
  Václav Růžička
3 Karel Vlásek
2 Jan Anderle
  Petr Bedlivý
  Jan Růžička
  Jaroslav Zíka
  Josef Tlamsa
1 Lukáš Kácal
  Vlastimil Kozel

2005-06

Okresní přebor

 1. Slavia České Budějovice       23 3  0 89:23 72
 2. Jankov B                      15 4  7 81:40 49
 3. Srubec                        15 3  8 63:48 48
 4. Ledenice                      15 2  9 46:30 47
 5. Hluboká nad Vltavou B         13 2 11 56:50 41
 6. Lokomotiva České Budějovice B 11 5 10 54:52 38
 7. Týn nad Vltavou B             10 5 11 38:41 35
 8. Nemanice                       9 7 10 47:59 34
 9. Sedlec                        10 3 13 56:57 33
10. Štěpánovice                   10 3 13 49:60 33
11. Hrdějovice B                   8 6 12 33:49 30
12. Nové Hrady                     8 1 17 57:75 25
13. Pištín                         5 4 17 36:67 19
14. Lišov B                        6 0 20 34:88 18

Střelci:
24 Tomáš Kučera
11 Vojtěch Reitinger
 5 Jan Pavlíček
 4 Václav Růžička
   Jaroslav Zíka
 2 Jan Anderle
   Jiří Jodl
 1 Jiří Bedlivý
   Daniel Holcepl
   Pavel Kubaško
   Jan Růžička

III. třída

 1. Borovany                22 2  2 82:24 68
 2. Vltava České Budějovice 13 7  6 49:34 46
 3. Rudolfov B              11 9  6 50:38 42
 4. Dubné                   12 4 10 32:30 40
 5. Borek                   11 5 10 40:41 38
 6. Nové Hodějovice          9 9  8 50:44 36
 7. Boršov nad Vltavou      10 6 10 56:63 36
 8. Dolní Bukovsko           9 4 13 45:46 31
 9. Kamenný Újezd B          8 7 11 50:60 31
10. Lipí                     7 8 11 34:43 29
11. Roudné B                 7 8 11 31:49 29
12. Sedlec B                 7 6 13 51:64 27
13. Chrášťany                6 8 12 43:48 26
14. Akra České Budějovice B  5 7 14 36:65 22

Střelci:
9 Jan Zíka
8 Václav Růžička
6 Jaroslav Zíka
5 Jiří Bedlivý
  Vojtěch Reitinger
  Karel Vlásek
3 Lukáš Koňarík
2 Jan Anderle
  Daniel Holcepl
  Jiří Krejčí
  Jaroslav Slabší
  Josef Tlamsa
1 Jiří Ferebauer

2004-05

Okresní přebor

 1. Mladé                         19 4  3 86:35 61
 2. Ledenice                      16 6  4 53:25 54
 3. Hluboká nad Vltavou B         16 2  8 61:43 50
 4. Sedlec                        12 7  7 53:41 43
 5. Týn nad Vltavou B             11 6  9 52:40 39
 6. Lišov B                       10 2 14 50:57 32
 7. Nemanice                       8 8 10 45:47 32
 8. Nové Hrady                     9 5 12 51:64 32
 9. Lokomotiva České Budějovice B  9 4 13 39:44 31
10. Srubec                         8 6 12 34:52 30
11. Štěpánovice                    7 8 11 40:46 29
12. Hrdějovice B                   7 8 11 33:46 29
13. Pištín                         7 7 12 42:62 28
14. Akra České Budějovice B        3 7 16 29:66 16

Střelci:
10 Václav Šindelář
 9 Tomáš Kučera
 7 Václav Růžička
 6 Jiří Bedlivý
   Vojtěch Reitinger
 4 Jan Anderle
 3 Milan Bláha
   Jiří Jodl
 2 Jaroslav Zíka
 1 Vladimír Boček
   Ladislav Štohanzl
   Karel Vlásek

IV. třída

 1. Vltava České Budějovice 19 4  3 75:26 61
 2. Sedlec B                15 7  4 76:40 52
 3. Úsilné                  15 4  7 49:32 49
 4. Temelín                 14 6  6 63:43 48
 5. Dívčice                 13 4  9 59:37 43
 6. Neplachov               12 7  7 46:34 43
 7. Pištín B                12 6  8 53:45 42
 8. Strýčice                11 5 10 58:49 38
 9. Dříteň B                11 4 11 57:51 37
10. Ševětín B               11 2 13 50:57 35
11. Nemanice B               9 4 13 42:50 31
12. Dolní Bukovsko B         6 6 14 30:55 24
13. Drahotěšice              1 3 22 21:96  6
14. Chrášťany B              1 2 23 28:92  5

Střelci:
20 Jan Zíka
10 Jaroslav Zíka
 9 Karel Vlásek
 5 Jan Růžička
   Petr Zíka
 3 Jiří Bedlivý
   Vojtěch Reitinger
   Jaroslav Slabší
   Petr Švingelbauer
 2 Tomáš Kučera
   Václav Růžička
   Josef Tlamsa
 1 Vladimír Boček
   František Hanzal
   Jiří Sukdol
   František Švingelbauer
   Miloslav Voráček

2003-04

III. třída

 1. Sedlec                  17 3  4 70:27 54
 2. Boršov nad Vltavou      16 3  5 51:29 51
 3. Planá                   15 4  5 64:34 49
 4. Rudolfov B              12 4  8 45:44 40
 5. Jankov B                10 5  9 53:61 35
 6. Chrášťany               10 3 11 45:48 33
 7. Dubné                    8 5 11 31:40 29
 8. Roudné B                 8 4 12 33:43 28
 9. Dolní Bukovsko           8 4 12 34:40 28
10. Dobrá Voda B             8 3 13 44:54 27
11. Olešník B                7 6 11 37:48 27
12. Nové Hodějovice          7 5 12 38:53 26
13. Vltava České Budějovice  2 7 15 30:54 13
14. Zliv B             odstoupila ze soutěže

Střelci:
17 Václav Růžička
16 Václav Šindelář
15 Vojtěch Reitinger
 6 Tomáš Kučera
 5 Milan Bláha
 4 Jaroslav Zíka
 3 Jan Zíka
   Karel Vlásek
 1 Jan Anderle
   Vladimír Boček
   Jiří Bedlivý

IV. třída

 1. Borek                     19 5  2 78: 34 62
 2. Sedlec B                  18 4  4 66: 33 58
 3. Neplachov                 15 4  7 53: 27 49
 4. Úsilné                    14 5  7 77: 44 47
 5. Netolice B                14 2 10 69: 35 44
 6. Strýčice                  13 5  8 67: 53 44
 7. Ševětín B                 13 2 11 49: 45 41
 8. Dříteň B                  10 4 12 46: 55 34
 9. Dívčice                    8 7 11 33: 30 31
10. Dolní Bukovsko B           8 5 13 39: 55 29
11. Temelín                    8 3 15 32: 48 27
12. Chrášťany B                7 2 17 32: 62 23
13. Vltava České Budějovice B  6 4 16 37: 53 22
14. Drahotěšice                3 0 23 24:128  9

Střelci:
13 Karel Vlásek
10 Václav Šindelář
 8 Jan Anderle
 5 Jan Zíka
   Petr Zíka
 4 František Švingelbauer
   Václav Růžička
   Tomáš Kučera
 3 Petr Švigelbauer
 2 Vojtěch Reitinger
   Josef Tlamsa
 1 Jan Růžička
   Petr Bedlivý
   Jaroslav Zíka
   Jaroslav Slabší


Aktuální články
Valná hromada

Členové spolku TJ Sedlec z. s. jsou zváni na valnou hromadu, která se uskuteční 23. 6. 2018 od 15 hodin v klubovně na fotbalovém hřišti v...

 
SED - STR 3:2 - To nejlepší na konec

V posledním duelu už o nic moc nešlo, ale Sedlec chtěl účinkování v 1. A třídě zakončit vítězně. A to se po zásluze podařilo....

 
VĚT - SED 7:2 - Jen 40 minut nestačí

Sedlec přijel do Větřní tentokrát s dostatečným počtem hráčů, protože byl zrušen zápas B týmu. Nicméně absencí bylo opravdu hodně,...

 
SED - BAV 0:1 - Prohra po dobrém výkonu
 
TYN - SED 12:1 - Týnský masakr
 
SED - VAC 1:3 - Konec nadějí
 
VEL - SED 3:2 - Kolaps ve druhé půli
 
VIDEO: Ani "božská ruka" nepomohla
 
SED - LOK 1:3 - Nepovedený souboj o záchranu
 
SLA - SED 1:0 - Další zbytečná ztráta
 
Zápasy
Muži A | Sobota 09.06.2018, 17:00
SK Větřní - SK Sedlec
7:2 (3:2)
 
Muži A | Sobota 16.06.2018, 13:30
SK Sedlec - FK Junior Strakonice
3:2 (0:0)
 
Muži B | Sobota 09.06.2018, 17:00
TJ Sokol Kamenný Újezd B - SK Sedlec
3:0 ()
 
Muži B | Neděle 17.06.2018, 15:00
SK Sedlec - SK Koloděje nad Lužnicí
9:0 (4:0)
 
 
SK Sedlec - kontakt: mistostarosta(zavináč)sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera(zavináč)esports.cz RSS