Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SED - PLA 1:2 - Hrstka "přeživších" vzdorovala lídrovi

13.09.2014 | Tomáš Kučera

Hanzal, Bedlivý, Zíka, Bašar, Reindl, Martin Pešek, Pavlíček, Hovorka, Janeček, Schneedorfer, Švec... to je jedenáctka hráčů, která sedleckému týmu chyběla kvůli zraněním nebo nemocem. Zbylých "přeživších" 11 hráčů proti prvnímu týmu tabulky předvedlo bojovný výkon. Zatímco hostující ex-divizní hvězdy braly ke konci křeče, domácí i bez možnosti střídání do konce bojovali o bod a nezískali ho jen s trochou smůly. Planá byla lepší v první půli a dala 2 góly po rohovém kopu a dlouhém nákopu. Sedlec korigoval Šindelářem z penalty po faulu na Kučeru. Až do konce domácí tlačili, ale Planá zkušeně natahovala čas a cenné body odvezla. Sedlec tak na první výhru v sezoně stále čeká.

4. kolo | Sobota 13.09.2014, 17:00
 

SK Sedlec - SK Planá

1:2

0:2

Góly: 70. Šindelář (penalta) - 15. Kubíček, 30. Petscher. Rozhodčí: Komzák - Kovařík, Cibranský. ČK: 0:1 (85. Kubíček).

SK Sedlec: Štohanzl - Schacherl, Michalec, Reitinger, Kozel - Borovka, Peterka, Šindelář, Milan Pešek - Kučera, Kunzl.

SK Planá: Nováček - Plojhar, T. Pintér, Kopáč, Kubíček - Beran, J. Pintér, Řehoř, Adámek - Balogh (73. Čertík), Petscher (88. Turek).

 
 
 
Ohlasy

Stanislav Šindelář, předseda a trenér Sedlece: „Měl jsem na zápas čistou jedenáctku, takže nešlo ke konci ani hru oživit, poslat na hřiště čerstvé síly. Soupeř dal po rohu laciný první gól, pak se hra vyrovnala, ke konci půle jsme ale inkasovali na 0:2. Ve druhé půli jsme hráli lépe, z penalty snížil Šindelář, ale dotáhnout zápas alespoň na remízu se nám nepovedlo, takže stále čekáme na první vítězství. Mít více štěstí, bod se uhrát dal, prohrálo se o gól, musíme bojovat dál...“ (via Českobudějovický deník)

 
 

Lubomír Pintér, místopředseda Plané: „Hlavně rozhodčí prověřil naši morálku a je škoda, že někdo nevede statistiku faulů! Faul při penaltě byl jasný, ale mimo pokutové území. Tentokrát jsme nehráli dobře, ale domácí byli bezzubí, kromě penalty si nevytvořili gólovou šanci. Měli však spoustu trestných kopů kolem vápna a hrát za ně Panenka, dali nám sedmičku. I v deseti bez vyloučeného Kubíčka jsme si perně vybojované body odvezli, ale kluci musí zabrat, tréninková morálka trochu upadla.“ (via Českobudějovický deník)

Aktuální články
SED - MLA 1:6 - Další propadák v druhé půli

Ve velice chladném počasí se odehrálo 5. kolo 1. B třídy na Sedlci kam zavítal celek Mladého. Po předchozím deštivém počasí se hrálo...

 
CHV - SED 4:2 - Hrát poločas nestačí

Ve 4. kole soutěže zajížděl Sedlec na půdu Chvalšin. Domácí na tom v tabulce nebyli o moc lépe než Sedlec a tak o důležitost...

 
OLE - SED 2:1 - Znovu ani bod

Sedlec po nepříznivých ač těsných výsledcích z prvních kol, chtěl konečně bodovat. V cestě mu však stála Olešnice, soupeř takřka...

 
SED - HRD 1:2 - Bod ztracený v závěru
 
TSB - SED 4:2 - Úvod nové sezóny s prohrou
 
SED - KÚJ 1:7 - Jasná záležitost
 
MLA - SED 3:1 - Chybí fotbalovost
 
SED - ROB 0:6 - V deseti mužích
 
FRY - SED 4:1 - Bezduchý výkon
 
SED - DDV 0:6 - Jednoznačně lepší soupeř
 
Zápasy
Muži A | Sobota 17.09.2022, 16:30
SK Sedlec - SK Mladé
1:6 (1:1)
 
Muži A | Sobota 01.10.2022, 16:00
SK Sedlec - TJ Malše Roudné B
 
 
SK Sedlec - kontakt: mistostarosta(zavináč)sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera(zavináč)esports.cz RSS